DS-2CE56D0T-IRMF (2,8mm)-2MPx vnútorná kamera
Úvod
KAMEROVÉ SYSTÉMY
Analógové HD-TVI(Turbo HD)kamery a sety
HD-TVI (Turbo HD kamery)
Kamery 2 MPx
DS-2CE56D0T-IRMF (2,8mm)-2MPx vnútorná kamera
KAMEROVÉ SYSTÉMY
Analógové HD-TVI(Turbo HD)kamery a sety
HD-TVI (Turbo HD kamery)
Kamery 2 MPx
DS-2CE56D0T-IRMF (2,8mm)-2MPx vnútorná kamera

DS-2CE56D0T-IRMF (2,8mm)-2MPx vnútorná kamera
vnútorná IR mini dome
4 v 1 - prepínateľné systémy - HDTVI (Turbo HD)/CVBS/AHD/CVI
rozlíšenie 1080p/25sn/s
objektív f2,8mmF2,3
teplotný rozsah -40°C až +60°C
| Výrobca: | Hikvision |
| Kód: | VMKT02200031c |
| Dostupnosť: | skladom |
DS-2CE56D0T-IRMF (2,8mm)-2MPx vnútorná kamera
| Formát videa | 4 v 1 (TVI, CVI, AHD, CVBS) |
|---|---|
| Rozlíšenie | 2 Mpix 16:9 |
| Prostredie | Vnútorné |
| Maximálne rozlíšenie | 1920 x 1080 |
| Snímací prvok | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Snímkovanie | 25 fps (1920 x 1080) |
| Elektronická uzávierka | 1/25 až 1/50,000 s |
| Objektív | 2,8 mm |
| Zaostrovanie | - |
| Clona | F1,2 |
| Vodorovný uhol záberu | 103° |
| Režim deň / noc | áno |
| Citlivosť | 0,01 Lux @ (F1.2, AGC Zap.) |
| Odstup signál/šum | > 62dB |
| Prisvietenie | IR-LED |
| Dosah prisvietenia | 20m |
| Potlačenie šumu | 3D DNR |
| OSD menu | - |
| 3D nastavenie polohy | áno - vodorovne 350°, zvisle 70°, otáčanie 350° |
| Anti-flicker | - |
| Privátne zóny | - |
| Detekcia pohybu | - |
| Digitálne funkcie | - |
| Komunikácia | po koaxiálnom kábli |
| Digitálny vstup / výstup | - |
| Napájanie po koaxiále (PoC) | nie |
| Napájanie | 12VDC |
| Parametre napájania | 12V= |
| Spotreba | 4,5 W |
| Prevádzková teplota | -40°C-+60°C |
| IP krytie | - |
| IK krytie | - |
| Materiál tela | plast |
| Rozmery | Φ 98 mm × 65.4 mm |
| Hmotnosť | 240g |
| Príslušenstvo | montážna šablóna, skrutky, hmoždinky |
