DS-2CE16H0T-ITF(2.8mm)-5MPx kompakt. kamera
Úvod
KAMEROVÉ SYSTÉMY
Analógové HD-TVI(Turbo HD)kamery a sety
HD-TVI (Turbo HD kamery)
Kamery 5-8MPx
DS-2CE16H0T-ITF(2.8mm)-5MPx kompakt. kamera
KAMEROVÉ SYSTÉMY
Analógové HD-TVI(Turbo HD)kamery a sety
HD-TVI (Turbo HD kamery)
Kamery 5-8MPx
DS-2CE16H0T-ITF(2.8mm)-5MPx kompakt. kamera

DS-2CE16H0T-ITF(2.8mm)-5MPx kompakt. kamera
vonkajšia HDTVI (Turbo HD) tubusová kamera
4v1 (TVI,CVI,AHD,CVBS)
rozlíšenie 5MP/20fps
ExIR inteligentné skryté prisvietenie do 20m
objektív f2,8mmF1,2
krytie IP67
teplotný rozsah -40°C až +60°C
| Výrobca: | Hikvision |
| Kód: | VMKT02200016 |
| Dostupnosť: | skladom |
DS-2CE16H0T-ITF(2.8mm)-5MPx kompakt. kamera
| Formát videa | 4 v 1 (TVI, CVI, AHD, CVBS) |
|---|---|
| Rozlíšenie | 5 Mpix 4:3 |
| Maximálne rozlíšenie | 2592 x 1944 |
| Snímací prvok | 5MP Progressive Scan CMOS |
| Snímkovanie | 20 fps (2592 x 1944) |
| Elektronická uzávierka | 1/25 až 1/50,000 s |
| Objektív | 2,8 mm |
| Clona | F1,2 |
| Vodorovný uhol záberu | 86,5° |
| Režim deň / noc | áno |
| Citlivosť | 0,01 Lux @ (F1.2, AGC Zap.) |
| Prisvietenie | IR-EXIR |
| Dosah prisvietenia | 20m |
| Potlačenie šumu | 3D DNR |
| OSD menu | áno |
| 3D nastavenie polohy | áno - vodorovne 360°, zvisle 90°, otáčanie 360° |
| Digitálne funkcie | BLC, HLC, zrkadlo |
| Komunikácia | po koaxiálnom kábli - protokol: Pelco-C(Coaxitron) |
| Napájanie po koaxiále (PoC) | nie |
| Napájanie | 12VDC |
| Parametre napájania | 12V= |
| Spotreba | 5 W |
| Prevádzková teplota | -40°C-+60°C |
| IP krytie | IP67 |
| Materiál tela | kov |
| Rozmery | 58.5mm×61mm×163mm |
| Hmotnosť | 350g |
| Príslušenstvo | montážna šablóna, skrutky, hmoždinky |
