DS-2CE17U8T-IT(2.8mm)-8MPx kompakt. kamera
Úvod
KAMEROVÉ SYSTÉMY
Analógové HD-TVI(Turbo HD)kamery a sety
HD-TVI (Turbo HD kamery)
Kamery 5-8MPx
DS-2CE17U8T-IT(2.8mm)-8MPx kompakt. kamera
KAMEROVÉ SYSTÉMY
Analógové HD-TVI(Turbo HD)kamery a sety
HD-TVI (Turbo HD kamery)
Kamery 5-8MPx
DS-2CE17U8T-IT(2.8mm)-8MPx kompakt. kamera

DS-2CE17U8T-IT(2.8mm)-8MPx kompakt. kamera
Kľúčové vlastnosti
8.29 Mpx CMOS senzor;
Analógový HD výstup do rozlíšenia 8Mpx
Pevný objektív 2,8mm s uhlom záberu 102,2°
Integrovaný Smart IR EXIR prísvit do maximálnej vzdialenosti 40m
BLC/120dB WDR funkcia pre lepšiu kompenzáciu protisvetla v obraze
DNR funkcia pre zníženie šumov v obraze
OSD menu pre jednoduchú konfiguráciu
Vonkajšie prevedienie s IP67
Konštrukcia kamery je vyrobená z kovu
| Výrobca: | Hikvision |
| Kód: | VMKT02200006 |
| Dostupnosť: | skladom |
DS-2CE17U8T-IT(2.8mm)-8MPx kompakt. kamera
| Konštrukcia | Bullet |
|---|---|
| Prostredie | Exteriér |
| Rozlíšenie | 8mpx |
| Citlivosť čipu | vysoká |
| Objektív | 2.8 mm |
| Motorizovaný objektív | nie |
| Uhol záberu v stupňoch | 102,2h |
| Typ IR | EXIR |
| IR dosvit (m) | 40 |
| WDR | 120dB |
| DNR | áno, nie |
| Analytické funkcie | áno, nie |
| Špeciálne vlastnosti | Privátne zóny |
| Krytie IP | IP66 |
| Napájanie | 12 VDC |
| Spotreba (W) | 4,8 |
| Rozmery (mm) | 70x159,8 |
| Hmotnosť | 0,44 kg |
