DS-2CE56H0T-ITME(2.8mm) - 5MPx dome kamera
Úvod
KAMEROVÉ SYSTÉMY
Analógové HD-TVI(Turbo HD)kamery a sety
HD-TVI (Turbo HD kamery)
Kamery 5-8MPx
DS-2CE56H0T-ITME(2.8mm) - 5MPx dome kamera
KAMEROVÉ SYSTÉMY
Analógové HD-TVI(Turbo HD)kamery a sety
HD-TVI (Turbo HD kamery)
Kamery 5-8MPx
DS-2CE56H0T-ITME(2.8mm) - 5MPx dome kamera

DS-2CE56H0T-ITME(2.8mm) - 5MPx dome kamera
vonkajšia 4v1 (TVI,CVI,AHD,CVBS) IR mini dome
rozlíšenie 5MP/20sn/s
objektív 2,8mm
OSD menu po koaxiálnom kábli, digitálne funkcie
krytie IP67
PoC.af
DWDR
| Výrobca: | Hikvision |
| Kód: | VMKT09200020 |
| Dostupnosť: | na dotaz |
DS-2CE56H0T-ITME(2.8mm) - 5MPx dome kamera
| Formát videa | 4 v 1 (HDTVI, CVI, AHD, CVBS) |
|---|---|
| Rozlíšenie | 5 Mpix 4:3 |
| Prostredie | Vonkajšie |
| Maximálne rozlíšenie | 2560 x 1944 |
| Snímací prvok | 5 MP Progressive Scan CMOS |
| Snímkovanie | 20 fps (2560 x 1944) |
| Elektronická uzávierka | 1/25 s až 1/50,000 s |
| Objektív | 2,8 mm |
| Zaostrovanie | - |
| Vodorovný uhol záberu | 85,5° |
| Režim deň / noc | áno |
| Citlivosť | 0,01 Lux @ (F1,2, AGC Zap.) |
| WDR | Digitálne WDR |
| Prisvietenie | IR-EXIR |
| Dosah prisvietenia | 20m |
| Potlačenie šumu | 3D DNR |
| OSD menu | áno |
| 3D nastavenie polohy | 0°-360°vodorovne, 0°-75°zvislo, 0°-360°otáčanie |
| Audio po koaxe | Nie |
| Privátne zóny | - |
| Detekcia pohybu | - |
| Digitálne funkcie | BLC, HLC, zrkadlo |
| Komunikácia | po koaxiálnom kábli - protokol: Pelco-C(Coaxitron) |
| Napájanie po koaxiále (PoC) | áno |
| Napájanie | 12VDC |
| Parametre napájania | 12 VDC±25%/PoC.at |
| Spotreba | 4,3 W |
| Prevádzková teplota | -40°C-+60°C |
| IP krytie | IP67 |
| Materiál tela | Kov |
| Rozmery | 91 mm × 82.6 mm × 68.3 mm |
| Hmotnosť | 350g |
| Príslušenstvo | montážna šablóna, skrutky, hmoždinky, kľúč |
