DS-2CE59U7T-AVPIT3ZF(2.7-13.5mm) - 8MPx dome kamera
Úvod
KAMEROVÉ SYSTÉMY
Analógové HD-TVI(Turbo HD)kamery a sety
HD-TVI (Turbo HD kamery)
Kamery 5-8MPx
DS-2CE59U7T-AVPIT3ZF(2.7-13.5mm) - 8MPx dome kamera
KAMEROVÉ SYSTÉMY
Analógové HD-TVI(Turbo HD)kamery a sety
HD-TVI (Turbo HD kamery)
Kamery 5-8MPx
DS-2CE59U7T-AVPIT3ZF(2.7-13.5mm) - 8MPx dome kamera

DS-2CE59U7T-AVPIT3ZF(2.7-13.5mm) - 8MPx dome kamera
vonkajšia 4v1 (TVI,CVI,AHD,CVBS) dome kamera
rozlíšenie 8MP
ultravysoká citlivosť 0,003Lux
IR do 60m
120dB WDR
motorický varifokálny objektív 2,7-13,5mm
krytie IP67
antivandal IK10
teplotný rozsah -40°C až +60°C
| Výrobca: | Hikvision |
| Kód: | VMKT03200005 |
| Dostupnosť: | skladom |
DS-2CE59U7T-AVPIT3ZF(2.7-13.5mm) - 8MPx dome kamera
| Formát videa | 4 v 1 (TVI, CVI, AHD, CVBS) |
|---|---|
| Rozlíšenie | 8 Mpix 16:9 |
| Prostredie | Vonkajšie |
| Maximálne rozlíšenie | 3840 x 2160 |
| Snímací prvok | 8MP Progressive Scan CMOS |
| Snímkovanie | 12.5 fps (3840 x 2160) |
| Elektronická uzávierka | 1/25 až 1/50,000 s |
| Objektív | 2,7 - 13,5 mm |
| Zaostrovanie | vzdialené manuálne |
| Clona | F1,2 |
| Vodorovný uhol záberu | 108.1°-45.6° |
| Režim deň / noc | áno |
| Citlivosť | 0,003 Lux @ (F1.2, AGC Zap.) |
| WDR | 130dB |
| Prisvietenie | IR-EXIR |
| Dosah prisvietenia | 60m |
| Potlačenie šumu | 3D DNR |
| OSD menu | áno |
| 3D nastavenie polohy | áno - vodorovne 360°, zvisle 90°, otáčanie 360° |
| Privátne zóny | 4 |
| Detekcia pohybu | Áno |
| Digitálne funkcie | BLC, 3D DNR, jas, zrkadlo |
| Komunikácia | po koaxiálnom kábli - protokol: HIKVISION-C (TVI výstup) |
| Napájanie po koaxiále (PoC) | nie |
| Napájanie | 12VDC/24VAC |
| Parametre napájania | 9.6 VDC to 14.4 VDC; 19.2 VAC to 28.8 VAC. |
| Spotreba | 8,2W |
| Prevádzková teplota | -40°C-+60°C |
| IP krytie | IP67 |
| IK krytie | IK10 |
| Materiál tela | kov |
| Rozmery | Ø 145.2 mm × 124.1 mm |
| Hmotnosť | 640g |
