Hikvision iDS-7216HQHI-M2/S(EU) - HD-TVI rekordér
Úvod
KAMEROVÉ SYSTÉMY
Analógové rekordéry (DVR) HD-TVI (Turbo HD)
16 a viac kanálové DVR
Hikvision iDS-7216HQHI-M2/S(EU) - HD-TVI rekordér
KAMEROVÉ SYSTÉMY
Analógové rekordéry (DVR) HD-TVI (Turbo HD)
16 a viac kanálové DVR
Hikvision iDS-7216HQHI-M2/S(EU) - HD-TVI rekordér

Hikvision iDS-7216HQHI-M2/S(EU) - HD-TVI rekordér
TurboHD 5.0 AcuSense
16 kanálový záznamník,
16x audio vstup, 4x audio výstup
Alarmový výstup
záznam max. 4Mpix
SATA: 2, max.: 10TB,
1x HDMI + 1x VGA(FullHD),
2 × USB 2.0
podpora deep learning (analýza ľudí/vozidiel) na 4 kanáloch
podpora detekcie tváre na 1 kanáli (nemôže sa kombinovať s deep learning !)
| Výrobca: | Hikvision |
| Kód: | VMKT0222030 |
| Dostupnosť: | vypredané |
Hikvision iDS-7216HQHI-M2/S(EU) - HD-TVI rekordér
| Modelový rad | TurboHD 5.0 |
|---|---|
| Napájanie kamier (PoC/PoE) | nie |
| Vstupný videosignál | HDTVI/CVI/AHD/CVBS + IP |
| Videokanály | 16x HDTVI + 8x IP |
| Max. rozlíšenie kamery | 6 Mpix pre IP, 3MP pre HDTVI (len na kanáloch 1-4), 1080P |
| Kompresný formát | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Sieťové protokoly | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS, ONVIF |
| Výkon záznamu | 3 MP/1080p/720p/VGA/WD1/4CIF/CIF@15fps |
| Video výstupy | 1x HDMI/VGA, 1x CVBS |
| Audio vstup/výstup | 16/4 |
| Počet pripojení | 128 |
| Max. počet HDD | 2 |
| Max. kapacita HDD | 10 TB |
| USB rozhranie | 1x USB2.0, 1x USB3.0 |
| Sieťové rozhranie | 10/100/1000 Mbps (RJ45) |
| Rozhranie RS485 | Áno |
| Prehrávanie kanálov | 16 kanálov |
| Napájanie | 12 VDC |
| Spotreba | 40W |
| Rozmery | 380 × 320 × 48 mm |
| Hmotnosť | 2000g |
| Prevádzková teplota | -10°C do 55°C |
Súvisiace produkty
DS-1H18-HDTVI pasívny prevodník na krútený pár
HDTVI pasívny prevodník na krútený pár (balun), umožňuje prenášať signál HDTVI po UTP kábli na vzdialenosť 200-250m, vhodný pre kamery Hikvision Turbo HD
skladom
