iDS-7204HQHI-K1/2S - HD-TVI rekordér
Úvod
KAMEROVÉ SYSTÉMY
Analógové rekordéry (DVR) HD-TVI (Turbo HD)
4-kanálové DVR
iDS-7204HQHI-K1/2S - HD-TVI rekordér
KAMEROVÉ SYSTÉMY
Analógové rekordéry (DVR) HD-TVI (Turbo HD)
4-kanálové DVR
iDS-7204HQHI-K1/2S - HD-TVI rekordér

iDS-7204HQHI-K1/2S - HD-TVI rekordér
TurboHD 5.0 AcuSense
4 kanálový záznamník,
záznam max. 4Mpix,
SATA: 1, max.: 10TB,
1x HDMI + 1x VGA(FullHD),
2 × USB 2.0
podpora deep learning na 2 kanáloch
| Výrobca: | Hikvision |
| Kód: | VMKT0920010 |
| Dostupnosť: | na dotaz |
iDS-7204HQHI-K1/2S - HD-TVI rekordér
| Modelový rad | TurboHD 5.0 |
|---|---|
| Napájanie kamier (PoC/PoE) | nie |
| Vstupný videosignál | HDTVI/CVI/AHD/CVBS + IP |
| Videokanály | 4x HDTVI + 2x IP |
| Max. rozlíšenie kamery | 4 Mpix |
| Kompresný formát | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Sieťové protokoly | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS, ONVIF |
| Výkon záznamu | 3 MP/1080p/720p/VGA/WD1/4CIF/CIF@15fps |
| Video výstupy | 2 nezávislé video-kanály - 3 porty - HDMI(Full HD) / VGA (Full HD) + CVBS - aktívne súčasne |
| Audio vstup/výstup | 1/1 |
| Počet pripojení | 32 |
| Max. počet HDD | 1 |
| Max. kapacita HDD | 10 TB |
| USB rozhranie | 2 × USB 2.0 |
| Sieťové rozhranie | 10/100/1000 Mbps (RJ45) |
| Rozhranie RS485 | Áno |
| Prehrávanie kanálov | 4 kanály |
| Napájanie | 12 VDC |
| Spotreba | 10W |
| Rozmery | 315 × 242 × 45 mm |
| Hmotnosť | 1160g |
| Prevádzková teplota | -10°C do 55°C |
Súvisiace produkty
DS-1H18-HDTVI pasívny prevodník na krútený pár
HDTVI pasívny prevodník na krútený pár (balun), umožňuje prenášať signál HDTVI po UTP kábli na vzdialenosť 200-250m, vhodný pre kamery Hikvision Turbo HD
skladom
