DS-2CD2123G0-I(4mm,6mm) - 2MPx dome kamera
Úvod
KAMEROVÉ SYSTÉMY
IP kamery a sety
Pevné IP kamery
IP kamery 2-3MPx
DS-2CD2123G0-I(4mm,6mm) - 2MPx dome kamera
KAMEROVÉ SYSTÉMY
IP kamery a sety
Pevné IP kamery
IP kamery 2-3MPx
DS-2CD2123G0-I(4mm,6mm) - 2MPx dome kamera

DS-2CD2123G0-I(4mm,6mm) - 2MPx dome kamera
Rozlíšenie 2Mpix (1920x1080)- 25sn/s
WDR 120dB
Kompresia H.265+, MJPEG
mikroSD/SDHC/SDXC slot pre záznam max 128GB,
Trojité streamovanie
Krytie IP67
Antivandal IK10
Napájanie 12V= / PoE
Pevný objektív:
4 mm, horizontálny: 86°, vertikálny: 46°, diagonálny: 102°
6 mm, horizontálny: 54°, vertikálny: 30°, diagonálny: 62°
| Výrobca: | Hikvision |
| Kód: | VMKI0720006 |
| Dostupnosť: | na dotaz |
DS-2CD2123G0-I(4mm,6mm) - 2MPx dome kamera
| Modelový rad | EasyIP 2.0+ (H.265+) |
|---|---|
| Rozlíšenie | 2 Mpix 16:9 |
| Prostredie | vonkajšie |
| Maximálne rozlíšenie | 1920 x 1080 |
| Snímací prvok | 1/2,8" Progressive Scan CMOS |
| Snímkovanie | 25fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720) |
| Elektronická uzávierka | 1/3s - 1/100 000s |
| Objektív | 2,8 mm |
| Vodorovný uhol záberu | 114° |
| Clona | F1,6 |
| Režim Deň/Noc | Áno |
| Citlivosť | 0,01 Lux @ (F1,2, AGC Zap.) |
| WDR | WDR 120dB |
| Prisvietenie | IR-ExIR |
| Dosah prisvietenia | 30m |
| Potlačenie šumu | 3D DNR |
| 3D nastavenie polohy | 0°-355°vodorovne, 0°-75°zvislo, otáčanie 0°-355° |
| Vylepšenie obrazu | Saturácia, Jas, Kontrast a ďalšie |
| Analytické funkcie | inteligentné alarmové funkcie - prekročenie línie, detekcia narušenia |
| Privátne zóny | Áno |
| Kompresia videa | H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG |
| Prenosová rýchlosť | 32 Kbps - 16 Mbps |
| Audio vstup/výstup | - |
| Zabudovaný mikrofón/reproduktor | - |
| Digitálny vstup / výstup | - |
| Sieťové protokoly | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6 |
| Eternetové rozhranie | 1 x 10/100 RJ45 |
| Zabudovaný PIR | Nie |
| Typ pamäte | slot pre kartu microSD/SDHC/SDXC , max. 128GB |
| Ochrana proti prepätiam | TVS 2000V |
| Napájanie | 12VDC/PoE |
| Parametre napájania | PoE(803.2af) / 12V= |
| Spotreba | 7,5W |
| Prevádzková teplota | -30°C-60°C |
| IP krytie | IP67 |
| IK krytie | IK10 |
| Materiál tela | Kov |
| Rozmery | Φ 111 x 82.4 mm |
| Hmotnosť | 500g |
Súvisiace produkty
DS-1272ZJ-110-konzola
Držiak na stenu pre dome kamery DS-2CD2112/32,20, hliníková zliatina, biela farba, rozmery Φ110×122×120mm, hmotnosť 420g
skladom
