DS-2CD1043G0-I(2.8mm)-kompakt.kamera
Úvod
KAMEROVÉ SYSTÉMY
IP kamery a sety
Pevné IP kamery
Kamery 4-8MPx, s WDR a "PROFI" kamery
4MPx pevné IP kamery
DS-2CD1043G0-I(2.8mm)-kompakt.kamera
KAMEROVÉ SYSTÉMY
IP kamery a sety
Pevné IP kamery
Kamery 4-8MPx, s WDR a "PROFI" kamery
4MPx pevné IP kamery
DS-2CD1043G0-I(2.8mm)-kompakt.kamera

DS-2CD1043G0-I(2.8mm)-kompakt.kamera
Kompresia H.265, H.265+, H.264+, H.264 alebo MJPEG
Rozlíšenie 2560 × 1440 / 20sn/s.
Ultravysoká citlivosť 0.01 Lux @(F1.2, AGC ON)
DWDR
IR prisvietenie do 30m
trojité streamovanie
Krytie IP67
Napájanie 12V= / PoE
| Výrobca: | Hikvision |
| Kód: | VMKI02200004 |
| Dostupnosť: | skladom |
DS-2CD1043G0-I(2.8mm)-kompakt.kamera
| Modelový rad | EasyIP Lite + |
|---|---|
| Rozlíšenie | 4 Mpix 16:9 |
| Prostredie | vonkajšie |
| Maximálne rozlíšenie | 2560 × 1440 |
| Snímací prvok | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Snímkovanie | 20fps (2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Objektív | 2,8 mm |
| Vodorovný uhol záberu | 100° |
| Clona | F1,6 |
| Režim Deň/Noc | Áno |
| Citlivosť | 0,01 Lux @ (F1,2, AGC Zap.) |
| WDR | Digitálne WDR |
| Prisvietenie | IR-ExIR |
| Dosah prisvietenia | 30m |
| Potlačenie šumu | 3D DNR |
| Vylepšenie obrazu | Saturácia, Jas, Kontrast, otočenie o 90° |
| Analytické funkcie | Áno |
| Privátne zóny | Áno |
| Kompresia videa | H.265+/H.265/H264+/H.264/MJPEG/MJPEG4 |
| Sieťové protokoly | TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP/RTCP, PPPoE, FTP, SMTP, NTP, SNMP, HTTPS, SIP, SRTP, 802.1x, IPV6 |
| Eternetové rozhranie | 1 x 10/100 RJ45 |
| Zabudovaný PIR | Nie |
| Ochrana proti prepätiam | TVS 2000V |
| Napájanie | 12VDC/PoE |
| Parametre napájania | 12 VDC ± 10%, PoE (802.3af) |
| Spotreba | 7W |
| Prevádzková teplota | -30°C-50°C |
| IP krytie | IP67 |
| Materiál tela | Kov, plast |
| Rozmery | Ø 70 mm × 172.7mm |
| Hmotnosť | 280g |
Súvisiace produkty
DS-7616NI-K2/16P-NVR rekordér 16-kanálový s PoE
16 kanálový sieťový videorekordér - NVR + vstavaný switch 16xPoE
- Vstupná kompresia H.265/H264+/MPEG-4 (v závislosti na kamere)
- Duálny operačný systém pre vysokú spoľahlivosť
- Vstupný dátový tok 80Mb/s
- Technológia ANR - doplnenie videa po strate spojenia z SD karty kamery
- 16xPoE vstup, max 200W
- 4 alarmové vstupy/1 výstup
- Záznam až do 8Mpx
- 4K HDMI a VGA 1080p nezávislé výstupy
- 2 x SATA (2x HDD max. 6TB každý)
- Synchrónne prehrávanie 16 kanálov
vypredané
Výpredaj
DS-7608NI-K2/8P NVR rekordér pre 8 IP kamier s PoE
8 kanálový sieťový videorekordér - NVR + vstavaný 8 x PoE SWITCH
- Vstupná kompresia H.265/H264+/MPEG-4 (v závislosti na kamere)
- Záznam až do 8Mpx
- Duálny operačný systém pre vysokú spoľahlivosť
- Vstupný dátový tok 80Mb/s
- Technológia ANR - doplnenie videa po strate spojenia z SD karty kamery
- 8xPoE vstup, max 120W
- 4 alarmové vstupy/1 výstup
- 4K HDMI a VGA 1080p nezávislé výstupy
- 2 x SATA (2x HDD max. 6TB každý)
- Synchrónne prehrávanie 8 kanálov
vypredané
