Hikvision DS-2CD2046G2-I(C)(2.8mm)(C) - 4MPx kamera bullet Hikvision
Úvod
KAMEROVÉ SYSTÉMY
IP kamery a sety
Pevné IP kamery
Kamery 4-8MPx, s WDR a "PROFI" kamery
4MPx pevné IP kamery
Hikvision DS-2CD2046G2-I(C)(2.8mm)(C) - 4MPx kamera bullet Hikvision
KAMEROVÉ SYSTÉMY
IP kamery a sety
Pevné IP kamery
Kamery 4-8MPx, s WDR a "PROFI" kamery
4MPx pevné IP kamery
Hikvision DS-2CD2046G2-I(C)(2.8mm)(C) - 4MPx kamera bullet Hikvision

Hikvision DS-2CD2046G2-I(C)(2.8mm)(C) - 4MPx kamera bullet Hikvision
IP AcuSense 4MPx kamera s IR prísvitom.
| Výrobca: | Hikvision |
| Kód: | VMKI1022104 |
| Dostupnosť: | skladom |
Hikvision DS-2CD2046G2-I(C)(2.8mm)(C) - 4MPx kamera bullet Hikvision
| Konštrukcia | Bullet |
| Modelová rada | AcuSense |
| Prostredie | Exteriér |
| Rozlíšenie | 4mpx |
| Citlivosť čipu | vysoká |
| Video kompresia | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Objektív | 2,8 mm |
| Motorizovaný objektív | nie |
| Uhol záberu v stupňoch | 103 |
| Typ IR | EXIR |
| IR dosvit (m) | 40 |
| WDR | 120dB |
| DNR | áno |
| PIR(L) | nie |
| Alarm IN/OUT | 1/1 |
| Audio IN/OUT | 1/1 |
| Interne úložisko | max. 256 GB, MicroSD/SDHC/SDXC slot |
| Sieťové protokoly | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, |
| Sieťové rozhranie | 1 RJ45 10 M/100 M Ethernet, Hi-PoE |
| Počet streamov | 3 |
| Analytické funkcie | nie |
| Špeciálne vlastnosti | detekcia pohybu, detekcia vniknutia, prekročenie čiary, opustenie regiónu, vstup do regiónu, detekcia bezobslužnej batožiny |
| Vykurovanie | nie |
| Krytie IP | IP67 |
| Krytie IK | nie |
| WiFi | nie |
| Napájanie | 12 VDC, PoE |
| Spotreba (W) | 6 |
| Rozmery (mm) | O 70 × 161.7 |
Súvisiace produkty
DS-7616NI-K2/16P-NVR rekordér 16-kanálový s PoE
16 kanálový sieťový videorekordér - NVR + vstavaný switch 16xPoE
- Vstupná kompresia H.265/H264+/MPEG-4 (v závislosti na kamere)
- Duálny operačný systém pre vysokú spoľahlivosť
- Vstupný dátový tok 80Mb/s
- Technológia ANR - doplnenie videa po strate spojenia z SD karty kamery
- 16xPoE vstup, max 200W
- 4 alarmové vstupy/1 výstup
- Záznam až do 8Mpx
- 4K HDMI a VGA 1080p nezávislé výstupy
- 2 x SATA (2x HDD max. 6TB každý)
- Synchrónne prehrávanie 16 kanálov
vypredané
Výpredaj
DS-7608NI-K2/8P NVR rekordér pre 8 IP kamier s PoE
8 kanálový sieťový videorekordér - NVR + vstavaný 8 x PoE SWITCH
- Vstupná kompresia H.265/H264+/MPEG-4 (v závislosti na kamere)
- Záznam až do 8Mpx
- Duálny operačný systém pre vysokú spoľahlivosť
- Vstupný dátový tok 80Mb/s
- Technológia ANR - doplnenie videa po strate spojenia z SD karty kamery
- 8xPoE vstup, max 120W
- 4 alarmové vstupy/1 výstup
- 4K HDMI a VGA 1080p nezávislé výstupy
- 2 x SATA (2x HDD max. 6TB každý)
- Synchrónne prehrávanie 8 kanálov
vypredané
