DS-2CD2185FWD-I 4mm (2,8; 6mm) 8 MPx(UHD) black
Úvod
KAMEROVÉ SYSTÉMY
IP kamery a sety
Pevné IP kamery
Kamery 4-8MPx, s WDR a "PROFI" kamery
8MPx pevné IP kamery
DS-2CD2185FWD-I 4mm (2,8; 6mm) 8 MPx(UHD) black
KAMEROVÉ SYSTÉMY
IP kamery a sety
Pevné IP kamery
Kamery 4-8MPx, s WDR a "PROFI" kamery
8MPx pevné IP kamery
DS-2CD2185FWD-I 4mm (2,8; 6mm) 8 MPx(UHD) black

DS-2CD2185FWD-I 4mm (2,8; 6mm) 8 MPx(UHD) black
8 Mpx vonkajšia dome IP kamera
1/2.5" Progressive Scan CMOS
Objektív 4 mm s uhlom záberu 79°
Podpora video kompresie H.265+, H.265, H.264+, H.264
Počet streamov: 3
Integrovaný smart EXIR do maximálnej vzdialenosti 30m
120dB WDR na kompenzáciu silného protisvetla
3D DNR na potlačenie šumu v obraze
Vonkajšie prevedenie s IP67
Antivandal ochrana IK10
| Výrobca: | Hikvision |
| Kód: | VMKI0220005B |
| Dostupnosť: | na dotaz |
DS-2CD2185FWD-I 4mm (2,8; 6mm) 8 MPx(UHD) black
| Konštrukcia | Dome |
|---|---|
| Modelová rada | EasyIP 3.0 |
| Prostredie | Exteriér |
| Rozlíšenie | 8mpx |
| Citlivosť čipu | štandardná |
| Video kompresia | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Objektív | 4 mm |
| Motorizovaný objektív | nie |
| Uhol záberu v stupňoch | 79 |
| Typ IR | EXIR |
| IR dosvit (m) | 30 |
| WDR | 120dB |
| DNR | áno |
| Interne úložisko | max. 128 GB , MicroSD/SDHC/SDXC slot |
| Sieťové protokoly | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6 |
| Sieťové rozhranie | 1x RJ45 10M/100M samoadaptívne sieťové rozhranie |
| Počet streamov | 3 |
| Analytické funkcie | áno |
| Špeciálne vlastnosti | detekcia pohybu, vniknutia, prekročenia čiary, zmeny scény, detekcia tváre, zabudnutej batožiny, objekt pribudol alebo odbudol zo scény |
| Vykurovanie | nie |
| Krytie IP | IP67 |
| Krytie IK | IK10 |
| Napájanie | 12 VDC, PoE |
| Spotreba (W) | 9 |
| WiFi | nie |
| Rozmery (mm) | 111x82,4 |
| Hmotnosť | 0,6 kg |
Súvisiace produkty
DS-7616NI-K2/16P-NVR rekordér 16-kanálový s PoE
16 kanálový sieťový videorekordér - NVR + vstavaný switch 16xPoE
- Vstupná kompresia H.265/H264+/MPEG-4 (v závislosti na kamere)
- Duálny operačný systém pre vysokú spoľahlivosť
- Vstupný dátový tok 80Mb/s
- Technológia ANR - doplnenie videa po strate spojenia z SD karty kamery
- 16xPoE vstup, max 200W
- 4 alarmové vstupy/1 výstup
- Záznam až do 8Mpx
- 4K HDMI a VGA 1080p nezávislé výstupy
- 2 x SATA (2x HDD max. 6TB každý)
- Synchrónne prehrávanie 16 kanálov
vypredané
Výpredaj
DS-7608NI-K2/8P NVR rekordér pre 8 IP kamier s PoE
8 kanálový sieťový videorekordér - NVR + vstavaný 8 x PoE SWITCH
- Vstupná kompresia H.265/H264+/MPEG-4 (v závislosti na kamere)
- Záznam až do 8Mpx
- Duálny operačný systém pre vysokú spoľahlivosť
- Vstupný dátový tok 80Mb/s
- Technológia ANR - doplnenie videa po strate spojenia z SD karty kamery
- 8xPoE vstup, max 120W
- 4 alarmové vstupy/1 výstup
- 4K HDMI a VGA 1080p nezávislé výstupy
- 2 x SATA (2x HDD max. 6TB každý)
- Synchrónne prehrávanie 8 kanálov
vypredané
