Hikvision DS-2CD2T87G2H-LI 8MPxbullet kamera hyb IR, čierna
Úvod
KAMEROVÉ SYSTÉMY
IP kamery a sety
Pevné IP kamery
Kamery 4-8MPx, s WDR a "PROFI" kamery
8MPx pevné IP kamery
Hikvision DS-2CD2T87G2H-LI 8MPxbullet kamera hyb IR, čierna
KAMEROVÉ SYSTÉMY
IP kamery a sety
Pevné IP kamery
Kamery 4-8MPx, s WDR a "PROFI" kamery
8MPx pevné IP kamery
Hikvision DS-2CD2T87G2H-LI 8MPxbullet kamera hyb IR, čierna

Hikvision DS-2CD2T87G2H-LI 8MPxbullet kamera hyb IR, čierna
8 Mpx Bullet hybridná ColorVu kamera, 2.8 mm, uhol záberu 105.1°, IP67
| Výrobca: | Hikvision |
| Kód: | VMK01250006 |
| Dostupnosť: | skladom |
Hikvision DS-2CD2T87G2H-LI 8MPxbullet kamera hyb IR, čierna
| Konštrukcia | Bullet |
| Modelová rada | ColorVu Hybridná |
| Prostredie | Exteriér |
| Rozlíšenie | 8 MPx |
| Citlivosť čipu | Vysoká |
| Video kompresia | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Objektív | 2.8 mm |
| Motorizovaný objektív | Nie |
| Uhol záberu v stupňoch | 105.1° |
| Typ IR | EXIR a biele svetlo |
| IR dosvit (m) | 60 |
| WDR | 130db |
| DNR | Áno |
| PIR(L) | Nie |
| Alarm IN/OUT | 0/0 |
| Audio IN/OUT | 0/0 |
| Interne úložisko | Max. 512 GB, MicroSD/SDHC/SDXC slot |
| Sieťové protokoly | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Sieťové rozhranie | 1x RJ45 10 M/100 M Ethernet rozhranie |
| Počet streamov | 3 |
| Analytické funkcie | Áno |
| Špeciálne vlastnosti | Detekcia pohybu, detekcia vniknutia, prekročenie čiary, opustenie regiónu, vstup do regiónu |
| Vykurovanie | Nie |
| Krytie IP | IP67 |
| Krytie IK | Nie |
| WiFi | Nie |
| Napájanie | 12 VDC, PoE |
| Spotreba (W) | 9.5 |
| Rozmery (mm) | 286.7 × 93.3 x 91.2 mm |
Súvisiace produkty
DS-7616NI-K2/16P-NVR rekordér 16-kanálový s PoE
16 kanálový sieťový videorekordér - NVR + vstavaný switch 16xPoE
- Vstupná kompresia H.265/H264+/MPEG-4 (v závislosti na kamere)
- Duálny operačný systém pre vysokú spoľahlivosť
- Vstupný dátový tok 80Mb/s
- Technológia ANR - doplnenie videa po strate spojenia z SD karty kamery
- 16xPoE vstup, max 200W
- 4 alarmové vstupy/1 výstup
- Záznam až do 8Mpx
- 4K HDMI a VGA 1080p nezávislé výstupy
- 2 x SATA (2x HDD max. 6TB každý)
- Synchrónne prehrávanie 16 kanálov
vypredané
Výpredaj
DS-7608NI-K2/8P NVR rekordér pre 8 IP kamier s PoE
8 kanálový sieťový videorekordér - NVR + vstavaný 8 x PoE SWITCH
- Vstupná kompresia H.265/H264+/MPEG-4 (v závislosti na kamere)
- Záznam až do 8Mpx
- Duálny operačný systém pre vysokú spoľahlivosť
- Vstupný dátový tok 80Mb/s
- Technológia ANR - doplnenie videa po strate spojenia z SD karty kamery
- 8xPoE vstup, max 120W
- 4 alarmové vstupy/1 výstup
- 4K HDMI a VGA 1080p nezávislé výstupy
- 2 x SATA (2x HDD max. 6TB každý)
- Synchrónne prehrávanie 8 kanálov
vypredané
