Hikvision DS-7632NI-I2/16P NVR 32xIP,16x PoE, 2x HDD, 12MPx
Úvod
KAMEROVÉ SYSTÉMY
IP rekordéry(NVR), záznamové a prenosové zariadenia
IP sieťové rekordéry (NVR)
16 a viac kanálové NVR
Hikvision DS-7632NI-I2/16P NVR 32xIP,16x PoE, 2x HDD, 12MPx
KAMEROVÉ SYSTÉMY
IP rekordéry(NVR), záznamové a prenosové zariadenia
IP sieťové rekordéry (NVR)
16 a viac kanálové NVR
Hikvision DS-7632NI-I2/16P NVR 32xIP,16x PoE, 2x HDD, 12MPx

Hikvision DS-7632NI-I2/16P NVR 32xIP,16x PoE, 2x HDD, 12MPx
4K Sieťový videozáznamník pre 32 IP kamier, 16x PoE, 2x HDD SATA do 6TB
Hlavné funkcie:
- Dual-OS s cieľom zabezpečiť vysokú spoľahlivosť systému
- rozlíšenie záznamu do 12 MPx
- HDMI /4K/ a VGA výstup 1920x1080 rozlíšenie
- 32-kanálov IP kamier
- 2 x SATA HDD
- 16x PoE rozhranie
- sieť 10/100/1000MB
- VCA detekcia
- management IP kamier, podpora sieťovej detekcie, strata paketov, delenie HDD...
| Výrobca: | Hikvision |
| Kód: | VMKT022014 |
| Dostupnosť: | skladom |
Hikvision DS-7632NI-I2/16P NVR 32xIP,16x PoE, 2x HDD, 12MPx
| Video / Audio vstup | |
| Video IP vstup | 32 kanálov do 12MPx |
| Audio 2 cestné vstup | 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1kΩ) |
| Sieť | |
| Vstupné pásmo | 256 MB/s |
| Výstupné pásmo | 256 MB/s |
| Vzdialený prístup | 128 |
| Video/Audio výstup | |
| Rozlíšenie záznamu | 12MP/8MP/6MP/5MP/3MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF |
| HDMI | 4K, 2K, 1920x1080, 1600x1200, 1280x1024, 1280x720,1024x768 |
| VGA | 1920x1080, 1280x1024, 1280x720,1024x768 |
| Audio výstup | 1-ch, RCA (Linear, 1k?) |
| Rýchlosť snímania | hlavný stream 50 sn/s PAL / substream 50 sn/s |
| Kapacita prehrávania | 16 kanálov/1080p, 4 kanály/4K |
| Hard disk | |
| Typ | 2 x SATA rozhranie |
| Externé rozhranie | |
| Sieťové rozhranie | 1x RJ-45 10/100/1000 Mb Ethernet |
| USB | 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0 |
| Alarm vst/výst | 4/1 |
| PoE | |
| Porty | 16 x RJ-45 100MB/s PoE port |
| Max výkon | 200 W |
| Štandart | IEEE 802.3 af/at |
| Všeobecné | |
| Napájanie | 100 - 220V AC / 50-60 Hz |
| Príkon | ≤ 280 W |
| Spotreba | do 15W |
| Pracovná teplota | -10 °C~ +55 °C |
| Vlhkosť | 10%~90% |
| Uchytenie | 380mm chassis |
| Rozmery | 380 x 290 x 45 mm |
| Hmotnosť | ≤ 3 Kg (bez HDD) |
Súvisiace produkty
DS-1H18-HDTVI pasívny prevodník na krútený pár
HDTVI pasívny prevodník na krútený pár (balun), umožňuje prenášať signál HDTVI po UTP kábli na vzdialenosť 200-250m, vhodný pre kamery Hikvision Turbo HD
skladom
