DS-7608NI-I2 - NVR rekordér
Úvod
KAMEROVÉ SYSTÉMY
IP rekordéry(NVR), záznamové a prenosové zariadenia
IP sieťové rekordéry (NVR)
8-kanálové NVR
DS-7608NI-I2 - NVR rekordér
KAMEROVÉ SYSTÉMY
IP rekordéry(NVR), záznamové a prenosové zariadenia
IP sieťové rekordéry (NVR)
8-kanálové NVR
DS-7608NI-I2 - NVR rekordér

DS-7608NI-I2 - NVR rekordér
Vstupná kompresia H.265/H264+/MPEG-4 (v závislosti na kamere)
Vstupný dátový tok 80Mb/s
Záznam až do 12Mpx
4 poplachové vstupy a 1 výstup
4K HDMI a VGA 1080p nezávislé výstupy
2 x SATA (2x HDD max. 6TB každý)
Synchrónne prehrávanie 16 kanálov
| Výrobca: | Hikvision |
| Kód: | VMKZ0620009 |
| Dostupnosť: | na dotaz |
DS-7608NI-I2 - NVR rekordér
| Napájanie kamier (PoC/PoE) | nie |
|---|---|
| Vstupný videosignál | IP |
| Videokanály | 8x IP, celkový dátový tok max. 160 Mb/s |
| Max. rozlíšenie kamery | 12 Mpix |
| Kompresný formát | H.265/H.264+/H.264/MPEG4 |
| Výkon záznamu | 8Mpix/ -, 2Mpix/ - |
| Video výstupy | 1 video-kanál - 2 porty - HDMI(4K) / VGA(Full HD) - aktívne súčasne |
| Audio vstup/výstup | -/1 |
| Počet pripojení | 128, celkovo 256Mb/s |
| Max. počet HDD | 2 |
| Max. kapacita HDD | 6 TB |
| USB rozhranie | 2 × USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| Sieťové rozhranie | 1x RJ45 10M/100M/1000M |
| Rozhranie RS485 | - |
| Poplachový vstup/výstup | 4/1 |
| Prehrávanie kanálov | max. 2 kanály 4K, alebo 8 kanálov 1080p |
| Zálohovanie | USB Flash, USB HDD |
| Redundancia záznamu | - |
| Napájanie | 230VAC |
| Spotreba | 280W |
| Rozmery | 380 x 290 x 45 mm |
| Hmotnosť | 3kg |
| Prevádzková teplota | -10°C do 55°C |
| Príslušenstvo | myš, SATA káble |
