DS-7608NI-K2/8P NVR rekordér pre 8 IP kamier s PoE
Úvod
KAMEROVÉ SYSTÉMY
IP rekordéry(NVR), záznamové a prenosové zariadenia
IP sieťové rekordéry (NVR)
8-kanálové NVR
DS-7608NI-K2/8P NVR rekordér pre 8 IP kamier s PoE
KAMEROVÉ SYSTÉMY
IP rekordéry(NVR), záznamové a prenosové zariadenia
IP sieťové rekordéry (NVR)
8-kanálové NVR
DS-7608NI-K2/8P NVR rekordér pre 8 IP kamier s PoE

DS-7608NI-K2/8P NVR rekordér pre 8 IP kamier s PoE
8 kanálový sieťový videorekordér - NVR + vstavaný 8 x PoE SWITCH
- Vstupná kompresia H.265/H264+/MPEG-4 (v závislosti na kamere)
- Záznam až do 8Mpx
- Duálny operačný systém pre vysokú spoľahlivosť
- Vstupný dátový tok 80Mb/s
- Technológia ANR - doplnenie videa po strate spojenia z SD karty kamery
- 8xPoE vstup, max 120W
- 4 alarmové vstupy/1 výstup
- 4K HDMI a VGA 1080p nezávislé výstupy
- 2 x SATA (2x HDD max. 6TB každý)
- Synchrónne prehrávanie 8 kanálov
| Výrobca: | Hikvision |
| Kód: | VMKZ0913009P |
| Dostupnosť: | vypredané |
DS-7608NI-K2/8P NVR rekordér pre 8 IP kamier s PoE
| Záznam z kamier: | 8, celkový dátový tok max. 80 Mb/s |
| Podporovaní výrobcovia kamier: | Hikvision, Arecont, Axis, Panasonic, Pelco, Samsung, Sanyo, Sony, Zavio - zoznam podporovaných modelov na vyžiadanie |
| Kompresný formát: | H265, H.264, MPEG4, (v závislosti na IP kamere) |
| Výkon záznamu: | max. 80 Mb/s |
| Prehrávanie kanálov: | max. 2 kanály 4K, alebo 8 kanálov 1080p |
| Počet HDD: | 2x SATA |
| Max. kapacita: | 6 TB/disk, (spolu 12TB) |
| Redundancia záznamu: | - |
| I/O rozhranie: | 1x USB2.0,+ 1x USB 3.0, 4 alarmové vstupy, 1 výstup |
| Parametre LAN: | 1x 10/100/1000 Mbps (RJ45) + 8x PoE max. 120W |
| Výstupy: | 1x HDMI výstup 4K (3840 × 2160)/60Hz, 1x VGA výstup 1920 × 1080p/60Hz |
| Typ záznamu: | Všeobecný pohyb, časovač, manuálny |
| Audio/Video záznam: | Obojsmerné audio, bez záznamu |
| Zálohovanie: | USB Flash, USB HDD |
| Vyhľadávanie v záznamoch: | Pohyb, aktivácia vstupu, časovač |
| Vzdialené pripojenie: | celkovo 160Mb/s |
| Podporované jazyky: | Multijazyková verzia vrátane SK, EN, CZ |
| Napájanie: | 100 - 240VAC |
| Spotreba: | 180W, |
| Pracovná teplota: | -10°C ~ 55°C |
| Vlhkosť: | 10% ~ 90% |
| Rozmery: | 385 x 315 x 52mm |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Min. požiadavky na klienta: | - |
| Príslušenstvo: | myš, SATA káble |
