DS-2CD2386G2-I(4mm) 8MPx(UHD)
Úvod
KAMEROVÉ SYSTÉMY
IP kamery a sety
Pevné IP kamery
Kamery 4-8MPx, s WDR a "PROFI" kamery
8MPx pevné IP kamery
DS-2CD2386G2-I(4mm) 8MPx(UHD)
KAMEROVÉ SYSTÉMY
IP kamery a sety
Pevné IP kamery
Kamery 4-8MPx, s WDR a "PROFI" kamery
8MPx pevné IP kamery
DS-2CD2386G2-I(4mm) 8MPx(UHD)

DS-2CD2386G2-I(4mm) 8MPx(UHD)
8 Mpix 16:9 biela turret kamera ,
objektív 4mm,
uhol záberu 87.1°,
citlivosť 0,014 Lux @ (F1,6, AGC Zap.),
WDR 120dB,
lokálny záznam : áno,
IP67,
| Výrobca: | Hikvision |
| Kód: | VMKI03200006 |
| Dostupnosť: | skladom |
DS-2CD2386G2-I(4mm) 8MPx(UHD)
| Modelový rad | AcuSense |
|---|---|
| Rozlíšenie | 8 Mpix 16:9 |
| Prostredie | Vonkajšie |
| Maximálne rozlíšenie | 3840 × 2160 |
| Snímací prvok | 1/2" Progressive Scan CMOS |
| Snímkovanie | 50Hz: 20fps (3840 × 2160, 3072 × 1728), 25fps (2688 × 1520,1920 × 1080, 1280 × 720) 60Hz: 20fps (3840 × 2160, 3072 × 1728), 30fps (2688 × 1520,1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Elektronická uzávierka | 1/3 s - 1/100,000 s |
| Objektív | 4 mm |
| Vodorovný uhol záberu | 87.1° |
| Clona | F1,6 |
| Režim Deň/Noc | Áno |
| Citlivosť | 0,014 Lux @ (F1,6, AGC Zap.) |
| WDR | WDR 120dB |
| Prisvietenie | IR-ExIR |
| Dosah prisvietenia | 30m |
| Potlačenie šumu | 3D DNR |
| 3D nastavenie polohy | 0°-360°vodorovne, 0°-70°zvislo, otáčanie 0°-360° |
| Vylepšenie obrazu | Jas , Kontrast, Saturácia |
| Analytické funkcie | prekročenie línie, detekcia narušenia, detekcia vstupu a výstupu z oblasti, filtrovanie falošných poplachov na základe klasifikácie objektu |
| Privátne zóny | Áno |
| Kompresia videa | H.265+/H.265/H264+/H.264/MJPEG/MJPEG5 |
| Sieťové protokoly | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS |
| Eternetové rozhranie | 1 x 10/100 RJ45 |
| Typ pamäte | slot pre kartu microSD/SDHC/SDXC , max. 256GB |
| Napájanie | 12VDC/PoE |
| Parametre napájania | 12 VDC ± 25%, PoE (802.3af) |
| Spotreba | 6,8W |
| Prevádzková teplota | -30°C-60°C |
| IP krytie | IP67 |
| Materiál tela | Kov |
| Rozmery | Φ138.3 × 126.3 mm |
| Hmotnosť | 740g |
Súvisiace produkty
DS-7616NI-K2/16P-NVR rekordér 16-kanálový s PoE
16 kanálový sieťový videorekordér - NVR + vstavaný switch 16xPoE
- Vstupná kompresia H.265/H264+/MPEG-4 (v závislosti na kamere)
- Duálny operačný systém pre vysokú spoľahlivosť
- Vstupný dátový tok 80Mb/s
- Technológia ANR - doplnenie videa po strate spojenia z SD karty kamery
- 16xPoE vstup, max 200W
- 4 alarmové vstupy/1 výstup
- Záznam až do 8Mpx
- 4K HDMI a VGA 1080p nezávislé výstupy
- 2 x SATA (2x HDD max. 6TB každý)
- Synchrónne prehrávanie 16 kanálov
vypredané
Výpredaj
DS-7608NI-K2/8P NVR rekordér pre 8 IP kamier s PoE
8 kanálový sieťový videorekordér - NVR + vstavaný 8 x PoE SWITCH
- Vstupná kompresia H.265/H264+/MPEG-4 (v závislosti na kamere)
- Záznam až do 8Mpx
- Duálny operačný systém pre vysokú spoľahlivosť
- Vstupný dátový tok 80Mb/s
- Technológia ANR - doplnenie videa po strate spojenia z SD karty kamery
- 8xPoE vstup, max 120W
- 4 alarmové vstupy/1 výstup
- 4K HDMI a VGA 1080p nezávislé výstupy
- 2 x SATA (2x HDD max. 6TB každý)
- Synchrónne prehrávanie 8 kanálov
vypredané
